1. “Cupa Valahia la majorete si aerobic” – Tragoviste – 24.03.2018 – 31.03.2018

2.” Oltenita va invita la sport” – Oltenita – 13.04.2018 – 14.05.2018

3. “Prevenirea infractiunilor prin miscare fizica si sport” – Bucuresti 16.04.2018

4.  Stagiu specializare animator sportiv – Bascov – Pitesti – 21.04.2018 – 29.04.2018

5. “Festival de dans pentru copii si tineret – Boom Boom – Bucuresti 05.05.2018

6. Concurs sportiv interjudetean – “Lumea Jocului ” – Pitesti – 31.05.2018

7. Miscare si recreere –  “Prietenia Nordului ”  –  Satu Mare – 18.05.2018 – 20.05.2018

8. Cupa Interetnica Bucovina – Suceava  –  21.05.2018 – 27.05.2018

9.Curs International de Leadership – Bucuresti – 24.05.2018 – 27.05.2018

10. “Olimpiada sigurantei vulnerabile” – Bucuresti – 21.05.2018

11. Festivalul International < Flash Dance>-  Olt – 22.05.2018 – 23.05.2018

12. Trofeul Multisport Ilfov – Snagov – 25.05.2018 – 27.05.2018

13.World Challenge Day Arges -Suceava-Baia Mare 30.05.2018

14. ” Sportul pentru toti” -1 IUNIE Ziua Copilului  – Bucuresti- 01.06.2018

15. Festivalul Etno Sport – Remetea Chioarului – Maramures –  – 07.06.2018 – 09.06.2018

16. Festivalul National de Jocuri Sportive  Traditionale Romanesti pentru copii ( 7-11 ani) Ramnicu Valcea -07.06.2018 – 08.06.2018

17. Festivalul national ” Cupa Satelor la Trante” – Iasi – 15.06.2018 – 17.06.2018

18. Festivalul National de Minivolei  – Botosani – 24.06.2018 – 29.06.2018

19. Tabara ” Sportul pentru toti” – Maramures – 25.06.2018 – 30.06.2018

20. ” Zilele sportului pentru toti” – Bucuresti  –  01.07.2018 – 30.07.2018

21. Cupa “Portile de Fier” – Serbia – Kladovo –  05.057.2018 – 07.07.2018

22.  Eveniment Sportiv – “Multi Sport” –  Bucuresti – 22.07.2018

23. Stagiu specializare instructori aerobic – fitness – Targu Mures – 04.08.2018 – 12.08.2018

24.  SANOPARC – saptamana sportului pentru toti -varsta a – III- a – Iasi – 15.08.2018 – 30.08.2018

25.Festival ” O sansa pentru fiecare” – Pitesti – 23.08.2018 – 26.08.2018

26. Tabara ” Sportul pentru Toti” –  Constanta  – 01.09.2018 – 06.09.2018

27. Stagiu de specializare instructori de dans – Buzau  – 01.09.2018 – 15.09.2018

28. Festivalul Cultural Sportiv al Minoritatilor – Constanta – 01.09.2018 – 02.09.2018.

29. Festivalul Open Summer Sport for All Serbia – Serbia Munte Negru – 17.09.2018-22.09.2018

30. Cupa anilor intai – Salaj – 01.10.2018 – 30.10.2018

31. World Walking Day – Pitesti – Iasi – Satu Mare – 06.10.2018 – 07.10.2018

32. Cupa veteranilor – editia -VI -a  – Satu Mare  – 19.10.2018 – 21.10.2018

33. Festivalul Balcanic Femi Sport – Buzau- 21.10. 2018- 23.10.2018

32. Stagiu de specializare animator sportiv – Izvorul Muresului – 22.10.2018 – 31.10.2018

33. “Festivalul Sport – Cultura Argesanu” – Corbeni – 15.11.2018 – 18.11.2018

34. Festivalul minihandbal Oltenia – Craiova – 07.12.2018 – 09.12.2018