Structura

Structura Federatiei include in prezent: Adunarea Generala, Biroul Federal, Biroul Executiv, 6 comisii centrale de specialitate, 42 Asociatii judetene Sportul pentru Toti inclusiv municipiul Bucuresti, 600 membrii individuali voluntari, 1200 instructori si 170 antrenori sporturi recreative.

Membrii Biroului Federal

Dana Badau
Presedinte
Tel. 0723198391
dana.badau@sportulpentrutoti.ro

Mihai Androhovici
Vicepresedinte
Tel. 0745666568
mihai.androhovici@sportulpentrutoti.ro

Alin Larion
Vicepresedinte
Tel. 0722463021
alin.larion@sportulpentrutoti.ro

Ginetta Ionela Vanvu
Vicepresedinte
Tel. 0741307045
ginetta.vanvu@sportulpentrutoti.ro

Ioan Strujan
Vicepresedinte
Tel. 0745626372
ioan.strujan@sportulpentrutoti.ro

Constantin Vlascu
Vicepresedinte
Tel. 0723594045
constantin.vlascu@sportulpentrutoti.ro

Aurelia Suciu
Secretar General
Tel. 0744753220
aurelia.suciu@sportulpentrutoti.ro

Ablez Aidan
Membru
Tel. 0724228289
ablez.aidan@sportulpentrutoti.ro

Cristina Dragan
Membru
Tel. 0721223973
cristina.dragan@sportulpentrutoti.ro

Irenke Turucz
Membru
Tel. 0752567472
irenke.turucz@sportulpentrutoti.ro

Lenuta Dabija
Membru
Tel. 0745158970
lenuta.dabija@sportulpentrutoti.ro

Anna Maria Boros
Membru
Tel. 0744518062
anna.boros@sportulpentrutoti.ro

Izabella Barta
Membru
Tel. 0742076609
izabella.barta@sportulpentrutoti.ro

Ionela Violeta Caprarescu
Membru
Tel. 0762693318
violeta.caprarescu@sportulpentrutoti.ro

Adrian Meszaros
Membru
Tel. 0741220765
adrian.meszaros@sportulpentrutoti.ro

Georgiana Alexandra Penescu
Membru
Tel. 0743020272
georgiana.penescu@sportulpentrutoti.ro

Claudia Elena Dan
Membru
Tel. 0767867610
claudia.dan@sportulpentrutoti.ro

Asociatiile Judetene “Sportul pentru Toti”

 

Alba
Sandru Maria Liliana
Str. Dr. I. Ratiu nr. 34, Alba Iulia
Tel. 0721984262
alba@sportulpentrutoti.ro
Arad
Tiberiu Tiganu
Str. Miron Costin nr. 1A, Arad
Tel. 0257253697
arad@sportulpentrutoti.ro
Arges
Sofian Constantin
Str. Grivitei nr. 1-3, Pitesti
Tel. 0745043404
arges@sportulpentrutoti.ro
Bacau
Alexe Dan Iulian
Str. Pictor Th. Aman nr. 94, Bacau
Tel. 0745778542
bacau@sportulpentrutoti.ro
Bihor
Gradinaru Gheorghe
Str. Poienitei nr. 2A, Oradea
Tel. 0745595729
bihor@sportulpentrutoti.ro
Bistrita Nasaud
Costin Sorin Chifor
Str. Parcului nr. 1, Bistrita
Tel. 0746540492
bistrita@sportulpentrutoti.ro
Botosani
Strujan Cornel Ioan
Str. Curcubeului nr. 2, Botosani
Tel. 0745626372
botosani@sportulpentrutoti.ro
Brasov
Antochi Sorin
Str. Herman Oberth nr. 3, Brasov
Tel. 0722434308
brasov@sportulpentrutoti.ro
Bucuresti
Mirela Pelin

Tel. 0732007575
bucuresti@sportulpentrutoti.ro

Buzau
Mihaela Balaceanu
Str. Mesteacanului nr. 20, Buzau
Tel. 0761671167
buzau@sportulpentrutoti.ro
Calarasi
Cristina Dragan
Str. Republicii nr. 39, Calarasi
Tel. 0747303873
calarasi@sportulpentrutoti.ro
Caras Severin
Rusalin Fic
Bd. Muncii nr. 5A, Resita
Tel. 0735608450
caras@sportulpentrutoti.ro
Cluj
Irenke Turucz
Bd. Eroilor nr. 40, Cluj Napoca
Tel. 0752567472
cluj@sportulpentrutoti.ro
Constanta
Aidan Ablez
Str. Jupiter nr. 7, Constanta
Tel. 0724228289
constanta@sportulpentrutoti.ro
Covasna
Popa Alexandru
Str. Banki Donat nr. 25, Covasna
Tel. 0721310454
covasna@sportulpentrutoti.ro
Dambovita
Gabriel Marius Costache
Str. Ion Heliade nr. 17, Targoviste
Tel. 0722258756
dambovita@sportulpentrutoti.ro
Dolj
Mihai Milu

Tel. 0742019041
dolj@sportulpentrutoti.ro

Galati
Cornel Nestian
Str. Narciselor nr. 25, Galati
Tel. 0745305626
galati@sportulpentrutoti.ro
Giurgiu
Soare Gheorghe
Sos. Sloboziei, Giurgiu
Tel. 0723245257
giurgiu@sportulpentrutoti.ro
Gorj
Dragos Bura

Tel. 0767304989
gorj@sportulpentrutoti.ro

Harghita
Fekete Gyula
Str. Eroilor nr. 7, Miercurea Ciuc
Tel. 0742040611
harghita@sportulpentrutoti.ro
Hunedoara
Mariana Fratilescu
Str. Romanilor nr. 33, Deva
Tel. 0722281876
hunedoara@sportulpentrutoti.ro
Ialomita
Gheauru Marilena Viorica

Tel.
ialomita@sportulpentrutoti.ro

Iasi
Alexandru Cisman
Str. Sf. Sava nr. 19, Iasi
Tel. 0728148370
iasi@sportulpentrutoti.ro
Ilfov
Doru Trasca
Str. Soldat Petre Ionel nr. 4, Ilfov
Tel. 0752304670
ilfov@sportulpentrutoti.ro
Maramures
Hendrea Filip Aurelia Valeria
Bd. Unirii nr. 14 A, Baia Mare
Tel. 0724182708
maramures@sportulpentrutoti.ro
Mehedinti
George Crapatu
Str. Crisan nr. 27, Drobeta Turnu Severin
Tel. 0722804826
mehedinti@sportulpentrutoti.ro
Mures
Viorel Ganea
Str. Koos Ferenez nr. 19, Targu Mures
Tel. 0740069794
mures@sportulpentrutoti.ro
Neamt
Lenuta Dabija
Str. Dacia, Piatra Neamt
Tel. 0745158970
neamt@sportulpentrutoti.ro
Olt
Sandrina Radut
Caracal
Tel. 0766638178
olt@sportulpentrutoti.ro
Prahova
Viorel Tudor
Str. Pilari nr. 5, Ploiesti
Tel. 0723291721
prahova@sportulpentrutoti.ro
Salaj
Nelian Ianchis

Tel. 0740282830
salaj@sportulpentrutoti.ro

Satu Mare
Adrian Meszaros
Str. Principala nr. 157 A, Mediesu Aurit
Tel. 0741220765
satumare@sportulpentrutoti.ro
Sibiu
Augustin Chistineanu
Str. Valea Aurie nr. 5, Sibiu
Tel. 0747027027
sibiu@sportulpentrutoti.ro
Suceava
Ignat Adina Lacramioara
Bd. 1 Decembrie 1918 nr. 7, Suceava
Tel. 0745666568
suceava@sportulpentrutoti.ro
Teleorman
Voiculeanu Aura
Str. Capitan Corlatescu, Fundatura 1 nr. 9, Rosiori de Vede
Tel. 0757454917
teleorman@sportulpentrutoti.ro
Timis
Ardeleanu Tiberiu
Str. Calea Sagului nr. 43, Timisoara
Tel. 0724129199
timis@sportulpentrutoti.ro
Tulcea
Fanica Jelescu
Str. Sabinelor nr. 1, Tulcea
Tel. 0745064718
tulcea@sportulpentrutoti.ro
Valcea
Constantin Vlascu
Str. Rapsodiei nr. 10, Ramnicu Valcea
Tel. 0723594045
valcea@sportulpentrutoti.ro
Vaslui
Anusca Elena Doglan
Str. Stefan cel Mare nr. 79, Vaslui
Tel. 0747412158
vaslui@sportulpentrutoti.ro
Vrancea
Lazar Razvan

Tel. 0743816490
vrancea@sportulpentrutoti.ro